Zimową porą jest cudownie

Plaże możesz mieć tylko dla siebie. Pełnymi garściami bierz piękne widoki. Do tego spokój, mnóstwo miejsca w kawiarniach i restauracjach. To zupełnie inna jakość wypoczynku.

Po sezonie Trójmiasto ma mnóstwo zalet

Gdy uspokaja się największy ruch turystyczny, nastaje czas spokoju. Życie na plaży toczy się spacerowym rytmem. Miłośnicy plaży i przechadzek pozdrawiają się uśmiechem. Każdy znajdzie dla siebie wystarczającą ilość miejsca. Teraz są tutaj prawdziwi koneserzy Trójmiasta.

W centrum zgiełki, a na obrzeżach…

Na plażach i w lasach znajdziesz upragniony odpoczynek. Jednych i drugich mamy pod dostatkiem. Co wolisz?

Zresztą, możesz mieć obie atrakcje na raz. W Sopocie i Gdyni Orłowo, las spotyka się z plażą. W takich warunkach łatwo oderwiesz się od codziennej bieganiny.

Przyjedź choć na parę dni

Nie ma smogu. Słońce jest bliżej linii horyzontu i przez dużą część dnia daje piękne, delikatne światło. To światło przypomina zachód słońca w środku lata. Taki rodzaj światła jest idealny do fotografii, malarstwa, czy po prostu podziwiania świata.

Poniżej znajdziesz kilka fotografii z niedzielnego spaceru po rozświetlonej słońcem plaży. Zima w Trójmieście ma wiele zalet! Nawet, gdy grudzień jest łagodny i bez śniegu…