Sto lat niepodległej Polski na wesoło!

9 lutego 2018 r. w Ergo Arenie odbędzie się widowisko rozrywkowe z cyklu Polska Noc Kabaretowa. Tym razem przyświeca mu hasło setnej rocznicy odzyskania niepodległości. Czy może być lepsza okazja do wspólnego świętowania?

Polska Noc Kabaretowa to największe gwiazdy kabaretu

Na widowisko zjadą się gwiazdy polskiego kabaretu, takie jak Marcin Daniec, Kabaret Moralnego Niepokoju, Ireneusz Krosny, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki i Ireneusz Kwiatkowski.

Scenariusz imprezy zawdzięczamy  Robertowi Górskiemu, dzięki któremu będziemy mogli przez około 4 godziny zaśmiewać się do łez.

Polska Noc Kabaretowa - artyści występujący w widowisku

Specjalny program na specjalny rok

Rok 1918 to wyjątkowa rocznica, którą chcemy uczcić w szalony sposób. My Polacy jesteśmy niezwykle radosnym, kreatywnym, a jednocześnie dumnym narodem. I taki będzie nasz wspólny kabaretowy wieczór, na który serdecznie zapraszamy.

Ekipa Polskiej Nocy Kabaretowej przez cały jubileuszowy 2018 rok będzie przemierzać Polskę ze swoim show. Gdańsk jest 4 z kolei miastem, które odwiedzi. To wydarzenie od wielu lat przyciąga tysiące, a nawet dziesiątki tysięcy widzów w wielu miastach.

Ważne informacje

MiejsceErgo Arena Gdańsk / Sopot

Czas –  9 lutego 2018, godz. 20.00

Szczegółowe informacje – strona Polskiej Nocy Kabaretowej

Bilety – znajdziesz na stronach kabaretowebilety.pl oraz kulturairozrywka.pl