Thomas Anders i Modern Talking Band oraz C.C. Catch - plakat zapowiadający koncert

Jeden koncert. Mnóstwo wspomnień.

Kto pamięta przeboje You’re My Heart, You’re My Soul i Cheri Cheri Lady?  Te hity możesz usłyszeć na żywo w Ergo Arenie.

Thomas Anders i zespół Modern Talking Band zagrają dla Ciebie 10 marca. To prawdziwa gratka dla miłośników dance-pop z lat 80-tych. Możesz się bawić do późna przy dźwiękach muzyki, a na zasłużony spoczynek zapraszamy do gdańskiego pensjonatu Willa Promyk.

Co ważne, Thomasowi towarzyszyć będzie również C.C. Catch. Artystka swego czasu niemal równie popularna.

Modern Talking – historia europejskiej sceny muzycznej

Dla niewtajemniczonych, warto przypomnieć kilka faktów z historii zespołu. Zespół bardzo zasłynął w spragnionej koloru i zachodniego blichtru Polsce. Pierwsze sukcesy święcił już w latach 1984-87. Potem niespodziewanie zawiesił działalność. Ku wielkiej rozterce swoich fanów. Nadal chcieliśmy kiwać się do rytmu na dyskotekach, prywatkach. Co to były za czasy! Lakier na włosach, tureckie kreacje (lub kupione od marynarzy azjatyckie specjały), dekatyzowany jeans, kolorowe marynarki, białe skarpetki i mokasyny… Wspominać można godzinami.

Ku radości fanów, w 1998 roku duet Modern Talking tworzony przez Thomasa Andersa (wykonawca) i Diethera Bohlena (kompozytor, wykonawca) powrócił. I to w wielkim stylu. Zespół nieco zmienił charakter wykonywanej muzyki. Chociaż nadal był cukierkowo-popowy (takie eur0-disco, muzycznie na poziomie wyższym od disco-polo). Ale cóż, czas leciał, nastała nowa moda i Diether doskonale wpasował się w ówczesny klimat.

Pojawiły się wtedy przeboje takie, jak You’re My Heart, You’re My Soul ’98, czy Brother Louie ’98. Zespół, aż do 2003 roku, cyklicznie wydawał nowe płyty z premierowym materiałem! Imponujący dorobek i tempo. Pożegnalny koncert miał miejsce w czerwcu 2003 roku w Berlinie.

Bilety na Modern Talking i C.C. Catch wciąż są dostępne!

Po wspaniale spędzonym wieczorze zapraszamy na nocleg do naszego pensjonatu w Gdańsku.

Ważne informacje

Miejsce – Gdańsk, Ergo Arena

Czas – 10 marca 2018, godzina 19.00

Gdzie to jest?