Lokalizacja

WYGODNY DOJAZD. ZACISZNA OKOLICA

Nasza lokalizacja

WYGODNY DOJAZD. ZACISZNA OKOLICA

Nasza lokalizacja

Tu znajdziesz nasze dokładne położenie (Google Maps).
Dzięki temu od razu wyznaczysz trasę do nas.
Łatwo i przyjemnie prawda?

U NAS ZAWSZE JEST CO ROBIĆ!

Wskazówki dojazdu

Willa Promyk jest położona w dzielnicy willowej. W naszej okolicy jest bezpiecznie i spokojnie (ruch samochodowy jest ograniczony). Tuż za naszym ogrodem rozpościera się sad jabłkowy, a świeże, niepryskane jabłka są wyłożone dla naszych gości w pobliżu recepcji. Smacznego!

Wygodnie do nas dojedziesz

Jesteśmy niedaleko obwodnicy Trójmiasta. Nie musisz wjeżdżać do centrum miasta. Szybko do nas dotrzesz.

  • Z autostrady A1 / obwodnicy Trójmiasta – wybierz zjazd Gdańsk Orunia – Kościerzyna  (droga nr 221) kieruj się w stronę dzielnicy Gdańsk Orunia.
  • Z lotniska (Gdańsk Rębiechowo) – najwygodniej jest wziąć taksówkę (to około 10 minut jazdy).  Samochodem – wjedź na obwodnicę (kierunek: Łódź), wybierz zjazd Gdańsk Orunia – Kościerzyna i kieruj się w stronę dzielnicy Gdańsk Orunia.
  • Z centrum Gdańska – bezpośrednio autobusem 256 (około 15 minut jazdy). Jeżeli nie przeszkadzają Ci przesiadki – jedź tramwajem (linie nr 2,4,6,7) na Pętlę Świętokrzyską, a z niej autobusem 155 lub 255 (zajmuje to nie więcej, niż 30 minut).
  • Z dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz – bezpośrednio autobusem 262 (około 20 minut jazdy).

Wszędzie blisko

Z Willi Promyk łatwo dotrzesz do atrakcji.

  • Dojedziesz do dowolnej części Trójmiasta, aby zwiedzać muzea i podziwiać zabytki, albo po prostu poleżeć na plaży.
  • Do centrum Gdańska nie zawsze warto zabierać samochód (szczególnie w sezonie turystycznym). Dlatego nasi Goście często wybierają transport publiczny (autobus) i w ciągu 15-20 minut są na Starym Mieście. Polecamy całodzienne bilety turystyczne, które są korzystnym sposobem na podróżowanie.
  • Łatwo wyjedziesz na Kaszuby, w Bory Tucholskie. Zaledwie kilkaset metrów od nas rozpoczynają się wspaniałe ścieżki rowerowe prowadzące przez tereny zielone do jeziora z kąpieliskiem. To przedsmak piękna przyrody Kaszub, które możesz odkrywać całymi latami.
  • Czy wspominaliśmy o zakupach? Niedaleko od nas znajduje się jedno z największych centrów handlowych w Polsce. Możesz też łatwo dojechać do innych galerii (w tym największych nad południowym Bałtykiem). Szczegóły znajdziesz na tej stronie.