Zapraszamy do Gdańska na niezwykłe wydarzenie!

Już 14 lutego przytrafia się niepowtarzalna okazja. Weź Twoją Drugą Połowę i przybywaj! Tylko raz wystąpi w Gdańsku Gruziński balet narodowy „Sukhishvili”. Temu wydarzeniu nie sposób nie dać gorącej rekomendacji. A po przedstawieniu zapraszamy na nocny wypoczynek w pewnym gdańskim pensjonacie. Ale powróćmy do artystów.

“Narodowy skarb – drogocenny kamień szlachetny”

Tak (podobno) nazywają go na całym świecie. Zespół został założony już 70 lat temu. Opiera się na tradycyjnych tańcach gruzińskich. Podczas występu na scenie pojawi się ponad 100 tancerzy! Do tego dochodzi własna orkiestra.

Jest to już ponad 300 tournée zespołu i wciąż cieszy  się popularnością. Show jest docenione jako „ósmy cud świata” oraz „najlepsze show na Broadwayu”.

Na najsłynniejszej scenie w Lа Scala po koncercie kurtynę podnoszono 14 razy, czym był pobity rekord Caruso (podniesienie kurtyny 11 razy). Czy potrzebujesz dalszych rekomendacji?

Występ Sukhishvili jest bardzo dynamiczny – szybkie tańce, kolorowe stroje

Ważne jest przy tym, że program Baletu zmienia się z roku na rok. Staje się przez to coraz bardziej atrakcyjniejszy wizualnie. Przedstawienie docenią osoby w każdym wieku – od dzieci, po seniorów. To ważne. Można wybrać się na nie całą rodziną.

Bilety na Sukhishvili wciąż są dostępne!

Po wspaniale spędzonym wieczorze zapraszamy na nocleg do naszego pensjonatu w Gdańsku.

Ważne informacje

Miejsce – Gdańsk, Ergo Arena

 Czas – 14.02, godzina 19.00

Szczegółowe informacjeznajdziesz tutaj

 

Gdzie to jest?